Ben 10 Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ben 10 Türkiye

Ben 10 Türkiye'ye Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm)

2 posters
YazarMesaj
aniltr
Ben 10 Üyesi
Ben 10 Üyesi
aniltr

Mesaj Puanı : 18
Rep Puanı : 0

Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm) Empty
MesajKonu: Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm)   Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm) EmptyPaz Tem. 26, 2009 12:40 am

ben 10 alien force un sinema filmi kapıda ! 2009 sonbaharda vizyona girecek filmde kahramanlarımız gerçek hayata uyarlanıyor . Ben 10 hayranlarını mutluluktan havalara uçuran bu gelişmelerin kötü yanları da var . Esas olarak karakterler özensiz seçilmiş Gwen olabildikçe çirkin seçilmiş . Kevin ın surat yapısı çok kötü . Aralarında en adam akıllı seçilen karakter Ben... Yine de ben koyu bir Ben 10 ALİEN FORCE fanatiği olarak film vizyona girdiği anda izleyeceğim... What a Face
aniltr
Ben 10 Üyesi
Ben 10 Üyesi
aniltr

Mesaj Puanı : 18

MesajKonu: Geri: Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm)   Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm) EmptyPaz Tem. 26, 2009 12:41 am

Ben 10 ALİEN FORCE hakkındaki bütün sorularınızı yanıtlamak için ben burdayım arkadaşlar ...
DiamondHeaD

Mesaj Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm)   Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm) EmptyPaz Kas. 08, 2009 3:35 pm

ya kardes turkiyeye ne zaman gelecek bu alien force çizgifilmi Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm) Icon_question artık ben 10 un aynı bölümleri sıkmaya basladı bi secret of the omnitrix sıkmıyodu onuda 2-3 defa izleyince bunaldım Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm) Kopfschuettel Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm) Kopfschuettel Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm) Kopfschuettel artık gelsin su alien force çizgi filmi turkıyeye daha alien forceden sonra evolutions bölümleri var ama ne yazıkki biz daha alien force yüzü göremedik nese kardes eger alien forcenin turkıyeye geliş tarihini biliosan bi yazıver oke ii forumLaRR Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm) Icon_smile

Ben 10 Alien Force : The Movie (Alien Swarm)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben 10 Alien Force Oyunları
» Ben 10:Alien Force Game Creator
» Alien Force Uzaylılarının Türkçe İsimleri